Рішення

 

Проблема

При змінній температурі утворюється конденсат навіть у закритих шафах. При взаємодії з пилом та агресивними газами конденсат викликає корозію.

Струм витоку або пробою можуть бути послідовністю. Занадто висока або дуже низька температура може призвести до повної відмови модулів. Ризик зниження експлуатаційної безпеки великий, всі прямі та опосередковані витрати просто неможливо оцінити.

Рішення

Тільки постійно оптимальні кліматичні умови сприяють бездоганній функції компонентів. Належні кліматичні умови досягаються завдяки системі терморегулювання та вологості повітря. При надто низьких температурах і більших різницях у температурі обігрівається (наприклад, день/ніч). Також можливо необхідність охолоджувати компоненти цілеспрямованої вентиляцією.

Області застосування

STEGO пропонує ефективні та економічні рішення для пристроїв телекомунікації або транспортних систем керування, електростанцій або пристроїв просто неба, а також банкоматів та систем паркового контролю, завжди коли електроніка повинна бути захищена від вологості.

 

Наші продукти

Звичайні та напівпровідникові калорифери PTC та опалювальні вентилятори з потужністю нагрівання від 5 Вт до 1200 Вт, а також придатні до роботи в тропічних умовах вибухозахисні калорифери.

Терморегулятори та регулятори вологості для діапазону налаштування від 0 до +60 °C (від +32 до +140 °F) та від 35% до 100% відносної вологості.

Вентилятори з електромагнітною сумісністю та стандартні вентилятори з фільтром від 21 м3/год до 550 м3/год із чудовим згасанням від впливу екраном.

Світильники для розподільних шаф та приладдя.

Новини