Каталог продукції

Задайте питання, що Вас цікавить:

ssv@logicon.ua
Нагрів
Нагрів Нагрівачі запобігають неприпустимому зниженню температури і перешкоджають утворенню конденсату. Нагрівачі з вентиляторами ефективно забезпечують рівномірний розподіл внутрішнього нагрітого повітря.

Вентиляція
Вентиляція Вентилятори з фільтром, відводячи нагріте повітря, запобігають перегріву у розподільчих шафах та виходу з ладу модулів.

Регулювання
Регулювання За допомогою системи контролю температури та вологості повітря Ви створюєте кліматичні умови, що забезпечують безперебійну роботу електричних та електронних компонентів у шафах. Термостати та гігростати регулюють і керують нагрівачами, вентиляторами з фільтром, теплообмінниками або кондиціонерами, якщо температура або вологість стають більшими або меншими за встановлені граничні норми.

Освітлення
Освітлення Широкий асортимент наших світильників пропонує різноманітні можливості освітлення розподільних шаф. Світильники можуть бути розташовані по-різному, з мінімальними витратами на монтаж.

Аксесуари
Аксесуари Надійно зарекомендували себе на практиці приладдя, що сприяє безпечній роботі внутрішніх компонентів розподільної шафи.

Датчики
Датчики Моніторинг важливих параметрів є основною частиною інтелектуального обслуговування для різних типів електрощитів. Це дозволяє завчасно приймати рішення щодо усунення проблем у робочій системі, перш ніж вони можуть фактично перетворитися на серйозний збій чи несправність обладнання. Основою моніторингу параметрів є постійне чи регулярне відстеження фізичних даних.